Hakkımızda

İmalat alanında sahip olduğu bilgi ve deneyimini servis alanına da aktaran HİDEX HİDROLİK, her türlü mekanik ve hidrolik makinenin tamir ve bakımlarını güvenilir olarak yapmakta, bu alanda opsiyonel ve sistematik çözümler üretebilmektedir.

Abgant, giyotin ve hidrolik presler başta olmak üzere mekanik ve hidrolik aksamlı her türlü makinanın tamir ve bakım hizmetini profesyonelce yapabilen firmamız, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Gerek Türkiye içinde gerekse yurt dışında sahip olduğu güçlü referanslarla bu alandaki yetkinliğini ortaya koyan HİDEX HİDROLİK, müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümler sunmaktadır.

Yedek parça temininde olsun, servis hizmeti açısından olsun müşterilerine en ideal çözümleri üretmeye çalışan HİDEX, verdiği hizmet kalitesiyle zaman ve para israfının önüne geçerek müşterisine ‘her zaman ve daima’ dedirtecek bir anlayışı oluşturmayı başarmıştır.

Sahip olduğu teknolojik altyapısı ve nitelikli çalışanlarıyla firmaların karşılaştığı sorunlara en kısa sürede cevap veren firmamız, yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatif seçeneklerle müşterilerinin ekonomik karlılıklarını artırtan bir anlayışla mükemmel bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır. 

HİDEX’in değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. ‘Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir’ prensibiyle çalışan HİDEX, daima mükemmeli aramış ve mükemmeli vermeye çalışmıştır.